HP DL320e v3 8 GB
Intel Xeon X5660 8 Core
8 GB ECC Ram
500 GB 7200 RPM
1 GBPS İnternet

299₺/Aylık

Satın Al
HP DL120 E3-1240 8 GB
Intel® Xeon® E3-1240 8 Core
8 GB ECC Rdmm
500 GB 7200 RPM nSAS HDD
1 GBPS İnternet

349₺/Aylık

Satın Al
HP DL320e v3 16 GB
Intel Xeon e3-1230 v3 8 Core
16 GB ECC Ram
500 GB Sata3 HDD
1 GBPS İnternet

379₺/Aylık

Satın Al
HP DL320e v3 32 GB
Intel Xeon e3-1230 v3 8 Core
32 GB ECC Ram
500 GB Sata3 HDD
1 GBPS İnternet

499₺/Aylık

Satın Al

Tüm Paketlerde

  • 1000 MBPS İnternet
  • Günlük Yedek
  • Kontrol Paneli

Türkiye Lokasyon

Türkiye'nin en güçlü ve en hızlı altyapılarından birine sahibiz. Tüm sunucularımız Intel Xeon serisi işlemcilerle donatılmış, yüksek ram ve disk kapasitesine sahiptir.

VMware

VMware Sanallaştırma yazılımı sayesinde fiziksel sunucularınıza Windows, Linux ve hatta macOS İşletim sistemi kurulumu yapabilir ve çalıştırabilirsiniz.

Kolay Yönetim Paneli

Kolay Kullanım ve Gelişmiş Arayüzüyle Kullanıcı Dostu Yönetim Panelleri

VMware ile güçlüsün!

En hızlı ve en kolayı

Kısaca tanımlayacak olursak; Yeni nesil sunucu sanallaştırma işlemcisidir, diyebiliriz. Her ne kadar ESXi’den bahsedilirken ürün şeklinde lanse edilse de, temelinde Unix temelinde çalışan bir işletim sistemi olduğunu söylemek daha doğru olacaktır. Sunucu kaynaklarını oldukça az tüketmesi en büyük avantajlarından birisi olan ESXi, aynı zamanda üzerine kurulmuş olan sunuculara da fazlasıyla kaynak bırakmaktadır.

En Güçlü Sunucu

Güçlü işlemci, güçlü sunucu

Tüm fiziksel sunucularımız, Türkiye'nin fiber internet merkezinde yer alan ve TIER III sertifikasına sahip veri merkezinde barındırılmaktadır. Tamamı yedekli network alt yapısı ile kesinti ya da yavaşlama gibi problemler yaşamadan fiziksel sunucunuzu yönetebilirsiniz.

Satın alacağınız paketin kararını verdikden sonra paketin altında yer alan sipariş ver butonu ile açılan sayfada yer alan sunucu adı, işletim sistemi tercihi, kontrol panel seçeneklerini doldurup ürünü sepetinize ekleyip ödemesini yapıp anında aktif olmasını sağlayabilirsiniz.
VDS Sunucuların dedicated servere göre ekonomik olarak çok önemli farkı bulunmaktadır. En basitinden örnek verecek olursak bir dedicated server kiralamak istediğinizde kiralama bedelleri 3 haneli rakamlardan başlamaktadır. Ancak web siteniz veya özel projenizin bu kadar yüksek kaynağa ihtiyacı yoksa çok daha ekonomik fiyatlı VDS Sunucular ile projelerinizi performanslı bir şekilde VDS Sunucu üzerinde barındırabilirsiniz. Dedicated server projeleri yüksek kaynak gerektiren projeler için tercih edilmektedir.
VDS Sunucu hizmetlerinde ücretsiz voxility ddos koruma ve Mikrotik Cihaz sistemi İle tüm müşterilerimize sunulmaktadır.
VDS sunucu üzerinde işletim sistemi seçiminde herhangi bir şekilde kısıtlama yapılmamaktadır,Linux Centos,Debian,Ubuntu,Windows Server,FreeBSD işletim sistemlerini sorunsuz destekler,talebiniz olması durumunda istediğiniz işletim sistemi ücretsiz olarak kurulup kullanıma hazır hale getirilir.